Liga Name Team High Finish
BZ 01 Kevin Tautorat Bad Boys
108
BZ 01 Andre Theiß Bad Boys
100
BZ 01 Alex Schönig Bad Boys
110
BZ 01 Baki Okur Bad Boys 113
BZ 01 Tayfun Stuppi El Clasico 152
BZ 01 Thorsten Burger Kümmel Banditos 116
BZ 01 Lars Kungl Kümmel Banditos 106
BZ 02 Marco Kunkel Aeck Säcke 116
BZ 02 Philipp Wagner Aeck Säcke 114
BZ 02 Kilian Schäfer Schabos 26ers 116
BZ 02 Michael Knöppel 3 Frische 155
BZ 02 Holger Pitters 3 Frische 101
BZ 02 Frank Patolla DC Merlins 123
BZ 02 Kevin Karatas DC Merlins 120
BZ 02 Alex Klein DC Merlins 101
A 01 Kevin Kirchner Full Bull 126
A 01 Benjamin Reitz Full Bull 104
A 02 Christian Bösser The Magicians 114
A 02 Janek Cuccu The Magicians 104
A 02 Michi Ende New Selence 110
A 03 Carsten Fabisch oh mein Kaninchen 108
A 03 Manuel Trusheim oh mein Kaninchen 104
A 03 Volker Krauskopf DC Holzheim 107
A 03 Jonas Sauerwald Chuck Norris 3 100
A 03 Nils Leiter DC Voll Verändert 100
A 04 Jan Lukas Beck Kümmel Banditos 2 108
A 04 Lukas Kühn Kümmel Banditos 2 101
A 04 Ernst Harapat Sherwood Fighters 117
A 04 Daniel Ladner Bull Hunters 129
A 04 Tony Birk Die Glücksritter 137
B 01 Justin Luft BVengers 102
B 01 Thomas Immel El Darto 107
B 01 Tobias Fiedler El Darto 116
B 01 Alexander Prost Kümmel Banditos 3 116
B 01 Timo Hofmann Trümmertruppe 120
B 02 Andy Hahn Goud Stubb 148
B 02 Markus Krummp Goud Stubb 2 119
B 02 Jochen Achenbach Bulls Eye 122
B 02 Mark Dietrich Die Pleitegeier 100
B 02 Dawina Biedebachh Die wilde Horde 2 102
B 02 Uwe Kirch Die wilde Horde 3 128
B 02 Thomas Burk Die wilde Horde 3 108
B 02 Thomas Fink Die wilde Horde 3 102
B 03 Mike Domke Die Blindschleichen 106
B 03 Murat Demenci Freaky Minions 119
B 03 Michael Schneider Voll Verpeilt 118
B 04 Ivo Plohnke Darts n Roses 107
B 04 Joachim Wassermann Darts n Roses 123
B 04 Kalli Schäl Feuermelder 129
B 04 Tim Wagner Feuermelder 100
B 04 Sebastian Busch Drei heb auf 113
B 04 Torben Stein Hot Shot Ernsthausen 139
B 04 Benni Gromes Torpedo Unterdorf 100
B 05 Sven Pfeiffer Arrriba 106
B 05 Benjamin Stauß Kombach Darts 159
B 05 Lena Grebe Kombach Darts 105
B 05 Michael Nauß Don Promillo 107
B 05 Heiko Döpp TSV Glückslanzer 109
C 01 Lars Heerdegen Brüllmücken 2.0 104
C 01 Simon Lichtenfels Brüllmücken 2.0 102
C 01 Mike Sauerwald Saufrudel 2 108
C 01 Mirco Guhl United Teamplayers 108
C 02 Immanuel Wieskamp DC Endgegner 108
C 02 Antje Soro Triple Shooter 105
C 02 Michael Flauger Black Devils 120
C 03 Kevin Müller Raben Team 110
C 03 Oliver Steidl Wilde Horde 1 106
C 04 Lea Marie Damm TEOHNA 104
C 04 Walter Kaletsch The Searchers 122
C 05 Andreas Jahn Schabos 26ers 3 138
C 05 Wiliam Lamont Moes Dart Busters 116