Liga Name Team Short Legs
BZ 01 Phillip Schneider Pub Stars 15
BZ 01 Stefan Hovecat Pub Stars 15
BZ 01 Heiko Deutsch Glorreichen 7 16
BZ 02 Marco Kunkel Aeck Team 17
BZ 02 Daniel Roßbach Aeck Team 17
BZ 02 Matthias Naumann Aeck Team 18
BZ 02 Thorsten Teutsch Aeck Team 18
BZ 02 Dennis Burmeister El Clasico 15
BZ 02 Christian Heck Aeck Säcke 18
BZ 02 Daniel Pusch Rattebläser 12
BZ 02 Leon Zammert Rattebläser 15
BZ 02 Denis Wölfelschneider Rattebläser 17
BZ 02 Alex Klein Merlins 12
BZ 02 Jens Jitzkowski Merlins 18
BZ 02 Andreas Mergert Kümmel Banditos I 18
BZ 02 Lars Kungl Kümmel Banditos I 18
BZ 02 TRhorsten Burger Kümmel Banditos I 17
A 01 Björn Reinsberger Odins Söhne 18
A 01 Volker Koch Full Bull 18
A 01 Janek Cucu The Magicians 17
A 02 Marco Sauerwald Dynamit Darts 16
A 03 Markus Naumann Oxis Hüttenteam 16
A 03 Tony Birk Bacardi Feeling 18
A 03 Alex Schönig Team Down Town 15
A 03 Andy Weißbrot Team Down Town 18
A 03 Thorsten Reinert Holzheim I 16
A 03 Volker Krauskopf Holzheim I 15
A 03 Patrick Hanke Holzheim I 17
B 01 Sascha Diehl Pegasus Darter 10
B 01 Torsten Straub Atemlos 10
B 01 Ortwin Sonnabend Atemlos 9
B 01 Andre Lippert Atemlos 10
B 01 Hartmut Glaub Bulldogs 8
B 01 Peter Seipel Promille Darter 9
B 01 Frank Gensler Bull Hunters 11
B 01 Mark Pfeiffer Bull Hunters 10
B 02 Kevin Tautorat Hüttenschänke 8
B 02 Mike Balke Hüttenschänke 12
B 02 Dirk Strohbeck Hüttenschänke 10
B 02 Murat Demenci Freaky Minions 9
B 02 Thomas Krayl Freaky Minions 9
B 02 Ernst Harapat Sherwood Fighters 9
B 02 Markus Klaum DC Holzheim II 9
B 03 Manfred Leimbach Die Pleitegeier 11
B 03 Ralf Walle DC 57 9
B 03 Rüdiger Douvermann DC 57 11
B 03 Oliver Löhr DC 57 11
B 03 Roland Koch DC 57 11
B 03 Kai Dostalek Black Arrows 12
B 04 Alexandra Geue Kombach Darts 11
B 04 Markus Grebe Kombach Darts 12
B 04 Lena Grebe Kombach Darts 15
B 04 Lena Grebe Kombach Darts 9
B 04 Carsten Will Kombach Darts 14
B 04 Pascal Kuhn Die Birreköpper 10
B 04 Manuel Trusheim Oh mein Kaninchen 9
B 04 Keke Roßberg Exselence 9
B 04 Fabian Schmidt Exselence 11
B 04 Jannik Brössel Exselence 14
B 05 Steven Müller Michelbacher 26ers 13
B 05 Norbert Leimbach Pleitegeier 8
B 05 Manfred Leimbach Pleitegeier 12
B 06 Michi Ende New Selence 12
B 06 Gabriel Hallenberg Schabos 26ers 9
B 06 Jonas Schweitzer Schabos 26ers 10
B 06 Kilian Schäfer Schabos 26ers 11
B 06 Uwe Heimann DC Simbuci 8
C 01 Frank Lack Dart o Holics 13
C 01 Daniel Gebhardt Dart o Holics 11
C 01 Michael Worg Dart o Holics 13
C 01 Timo Böck Dart o Holics 14
C 01 Manuel Schäfer Triple Fighters 7
C 01 Jan Kurek DC Kümmerling 11
C 01 Frank Steinke DC See Darter 15
C 02 Marko Kießig Die Blindschleichen 9
C 02 Stefan Krämer Kümmel Banditos III 12
C 02 Sven Schmitt Double Trouble 13
C 02 Steffen Schmidt Double Trouble 14
C 02 Christof Schweitzer Double Trouble 14
C 02 Tobias Schulz Oxis Hüttenteam II 11
C 02 Thomas Immel El Darto 11
C 04 Florian Bamberger RB Hohenfels 11
C 04 Denis Reves RB Hohenfels 10
C 04 Daniel Jacobi RB Hohenfels 11
C 04
Jörg Richter Triple Nix 9
C 04 Markus Weigel Triple Nix 11
C 05
Mirco Guhl United Teamplayers 11