Liga Name Team Short Legs
BZ 01 Thorsten Burger Kümmel Banditos 18
BZ 01 Lars Kungl Kümmel Banditos 15
BZ 01 Mike Menzingar Oxis Hüttenteam 17
BZ 01 Sascha Henkel Pub Darts 18
BZ 01 Henrik Löw Pub Darts 15
BZ 01 Oliver Keßler Pub Darts 15
BZ 01 Andi Konstanty Pub Darts 18
BZ 01 Mehmet Travaci El Clasico 17
BZ 01 Kevin Tautorat Bad Boys 18
BZ 01 Baki Okur Bad Boys 18
BZ 02 Moritz Lang Aeck Säcke 17
BZ 02 Dennis Walter Aeck Säcke 18
BZ 02 Jörg Feige Die Schlappen 17
BZ 02 Heiko Deutsch Die Schlappen 18
BZ 02 Julian Rabe 3 Frische 16
BZ 02 Holger Pitters 3 Frische 17
BZ 02 Michael Knöppel 3 Frische 16
BZ 02 Frank Patolla DC Merlins 18
BZ 02 Kevin Karatas DC Merlins 18
A 01 Danny Rink DC Hohenfels 16
A 01 Kevin Kirchner Full Bull 14
A 01 Benjamin Hausschildt Odins Söhne 20
A 01 Christian Jacobi DC Hohenfels 19
A 02 Jannek Cuccu The Magicians 20
A 02 Christian Bösser The Magicians 18
A 02 Daniel Jacobi RB Hohenfels 17
A 02 David Muth EB Hohenfels 19
A 02 Robin Dersch Daggi´s D´s 20
A 03 Leon Katzmarzik DC Voll Verändert 14
A 03 Sven Hölzel DC Voll Verändert 17
A 03 Kevin Gerlach DC Hüttenschänke 17
A 03 Philipp Nähs DC Hüttenschänke 18
A 03 Jonas Sauerwald Chuck Norris 3 16
A 04 Daniel Ladner Bull Hunters 16
A 04 Maximilian Fuchs Black Birds 17
A 04 Marko Kießig Crazy Dart Projekt 18
B 01 Justin Luft BVengers 9
B 01 Daniel Schütze El Darto 11
B 01 Halil ünal Clasico Vikings 8
B 01 Marco Liebeherr pirats of Darts 12
B 01 Timo Hofmann Trümmertruppe 12
B 02 Flo Hallenberger Goud Stubb 11
B 02 Thomas Fink Die wilde Horde 3 10
B 02 Heiko Wagner Bullseye 18
B 02 Leon Tittl Drei heb auf 8
B 02 Sebastian Busch Drei heb auf 9
B 03 Patrick Kosuch Pubsatt 14
B 03 Jan König El Darto 9
B 04 Kalli Schäl Feuermelder 11
B 04 Sebastian Busch Drei heb auf 12
B 04 Joachim Wassermann Darts n Roses 12
B 04 Jan Seipp D Team 12
B 04 Torben Stein Hot Shorts Ernsthausen 13

B 04

Benni Gromes Torpedo Unterdorf 8
B 05 Markus Grebe
Kombach Darts
8
B 05 Lena Grebe Kombach Darts 9
B 05 Jonas Fischer TSV Glückslanzer 8
B 05 Kevin Eling Black Panthers 7
C 01 Jannik Vogler Hinterländer Scheunen Darter 9
C 01 Lars Heerdegen Brüllmücken 2.0 11
C 01 Jens Werther Treffnix Damm 11
C 02 Michael Flauger Black Devils 9
C 05 Andreas Jahn Schabos 26ers 3 9